ANDRZEJ BRZOZOWSKI

Prezes Zarządu

Ekspert w dziedzinie zarządzania strategicznego oraz praktyk posiadający bogate doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów zarządzania strategicznego w dużych organizacjach (realizacja strategii, monitorowanie strategii, strategia korporacyjna, strategia rozwoju, strategia konkurencji, Balanced Scorecard, systemy premiowania wspierające strategię, systemy ocen okresowych wspierające strategię, budowa zaangażowania menadżerów i pracowników na rzecz strategii, kaskadowanie celów na poziom jednostek biznesowych, centrów wsparcia, kaskadowanie na poziom wydziałów i kluczowych menadżerów). Wykładowca na konferencjach poświęconych tematyce Balanced Scorecard. Autor publikacji dotyczących Balanced Scorecard.

Pasjonat kształtowania postaw i zachowań pracowników z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Jeden z prekursorów koncepcji zwiększania zaangażowania jako sposobu na efektywną realizację strategii organizacji w Polsce.

Współautor Behavio - innowacyjnego systemu ocen okresowych, silnie wspierającego realizację strategii. Współtwórca Barometru Zaangażowania – zbioru narzędzi pozwalających skutecznie zwiększać zaangażowanie pracowników. Pełni funkcję Prezesa spółki BENTEN.

AB
MP

DR HAB. MICHAŁ PIETRZAK, PROFESOR SGGW

Konsultant wiodący

Wieloletni konsultant i trener w obszarze analiz strategicznych i ekonomicznych, zarządzania strategicznego i Balanced Scorecard. Profesor nadzwyczajny Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Posiada unikatową kombinację umiejętności wynikającą z ciągłej pracy zarówno z organizacjami o charakterze instytucji publicznych, jak również działającymi w realiach biznesowych przedsiębiorstwami

Odznaczony Brązowym Medalem Prezydenta RP „Za Długoletnią Służbę”. Sześciokrotnie wyróżniony nagrodą JM Rektora SGGW za: osiągnięcia w dziedzinie badań naukowych (2x), organizacyjne (3x) i dydaktyczne (1x).

W obszarze głównych zainteresowań zawodowych Michała znajduje się: zarządzanie, strategie i efektywność przedsiębiorstw, metody i techniki zarządzania, ekonomika i organizacja przemysłu mleczarskiego. Autor około 150 publikacji i ekspertyz z tego zakresu, w tym 5 pozycji książkowych.

KAROLINA LACHOWSKA

Konsultant

Motywacja i zaangażowanie pracowników to jej największa pasja. Miłośniczka najnowszych trendów w kształtowaniu potencjału zasobów ludzkich. Swoje zainteresowanie miękkim HR rozpoczęła od studiów na Uniwersytecie Warszawskim oraz licznych praktyk i wolontariatów. Do każdego nowego zadania podchodzi z wielkim zapałem - poświęca mu 100% energii i kreatywności.

Jej rolą jest pomoc przy realizacji projektów doradczych i wdrożeń systemów wspierających efektywną realizację strategii.

Łącznik na linii Specjaliści IT - Klient. Pomaga użytkownikom w codziennym stosowaniu systemu Behavio, a język html potrafi skutecznie przetłumaczyć na język polski :)

Posiada bogate doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla menadżerów i pracowników liniowych z obszaru efektywnej oceny okresowej pracowników, jak również systemów IT wspierających zarządzanie strategiczne, premiowanie oraz ocenę okresową. Swoje umiejętności trenerskie rozwijała w Szkole Trenerów Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego.

KL
CS

CYPRIAN ŚNIEGOTA

Konsultant IT

Nasz mistrz aplikacji webowych. Dla Cypriana nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi doskonale zaprogramować nawet najbardziej złożone potrzeby Klienta.

Każdy projekt jest dla niego nowym wyzwaniem, do którego podchodzi kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest na bieżąco z aktualnościami branżowymi, dzięki czemu zawsze ma w zanadrzu najbardziej dopasowane rozwiązanie. Projektowane przez Cypriana aplikacje wyróżniają się oryginalnością, a jednocześnie spełniają najwyższe standardy technologiczne.

IZABELA PIECHOTA

Konsultant

Ambitna, pełna zapału i otwarta na nowe wyzwania specjalistka ds. analiz statystycznych. Funkcjonowanie gospodarki zarówno w skali mikro, jak i makro stanowi dla niej prawdziwą skarbnicę wiedzy, którą zgłębia za pomocą desk research. Zdolność do syntezy informacji i opracowywania cennych materiałów z wynikami analiz czyni z Izabeli ogromne wsparcie dla zespołu przy wdrażaniu szeregu projektów.

Swoje działania opiera na wiedzy pozyskanej w trakcie studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie rozpoczęło się jej zainteresowanie szeroko pojętym consultingiem, m.in. od zwycięstwa w I edycji Ligi Konsultantów. Doświadczenie w projektach consultingowych zbierała początkowo w Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji przy pracach nad strategiami rozwoju jednostek samorządu terytorialnego oraz obecnie jako konsultant ds. analiz strategicznych w firmie BENTEN przy projektach z zakresu doradztwa biznesowego, co koresponduje ze zdobytym wykształceniem na kierunkach gospodarka i administracja publiczna oraz ekonomia.

Ma za sobą ponadto próby redagowania tekstów ekonomicznych (o tematyce rynku pracy dla branżowego portalu) - dar „lekkiego pióra” ułatwia jej sprawne i umiejętne formułowanie wyników analiz. Posiada certyfikat metodyki zarządzania projektami Prince2 Foundation.

IP
KG

KRZYSZTOF GROSZYK

Trener

Krzysztof wspiera realizację projektów szkoleniowych dedykowanych kadrze kierowniczej, zwłaszcza w obszarze oceny okresowej pracowników i prowadzenia rozmowy oceniającej budującej zaangażowanie. Zorientowanie na potrzeby Klienta w połączeniu z bogatym doświadczeniem Krzysztofa powodują łatwość w osiąganiu celów prowadzonych działań rozwojowych, zarówno jakościowych, jak i ilościowych (twardych mierników).

To Trener, Coach, Praktyk zarządzania i sprzedaży z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem biznesowym (od 1991) i dwudziestoletnim doświadczeniem trenerskim (od 1996). Zrealizował już ponad 1700 dni szkoleniowych, w takich branżach jak: FMCG, handel, energetyka, branża finansowa, motoryzacyjna, telekomunikacyjna, IT, farmaceutyczna, kurierska, wydawnicza, reklamowa, maszynowa i produkcyjna.

ARTUR PAWŁOWSKI

Trener

Menadżer, konsultant, trener, i wykładowca z ponad 20-letnim doświadczeniem. Naszym Klientom pomaga zmieniać sposób, w jaki menadżerowie myślą o zarządzaniu swoim zespołem. Ekspert w zakresie motywowania pracowników.

W swojej karierze pełnił między innymi takie funkcje jak: Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Personalny, członek wielu rad nadzorczych, szef zespołu doradców Ministra Edukacji, doradca w NFI. Wśród firm z którymi współpracował znajdziemy między innymi: PLL LOT SA, Ruch SA, Krośnieńskie Huty Szkła SA, WKRA SA, POL-AQUA SA, EC Capital SA, GPH Folwark, INTERAK SA, Rema 1000 Poland oraz wiele innych.

Autor licznych artykułów prasowych (m.in. „MANAGER”, „Personel”), a także podręcznika z zakresu zarządzania. Spełnia się również jako wykładowca akademicki.

AP 2

Temat Cię zainteresował?

Close

Powiadom znajomych!